שדית הנדסת מיכון

שדית הוקמה באמצע שנות ה-70 של המאה ה-20 כחברה לייבוא מיכון חקלאי. בזכות הוותק והניסיון הרב בתחום, יצרה החברה קשרים כלכליים אמיצים עם מיטב היצרנים בעולם. במשך הזמן התרחב עיסוקה לייבוא מיכון לתעשייה, ויותר מכל לייצור עצמאי של מכונות ללחץ מים גבוה ומערכות התזה.

בתוך כך שדית הפכה להיות שחקן מרכזי המספק מכונות וציוד היקפי בשוק הישראלי. כיום שדית היא יצרנית וספקית מובילה של מכונות לשטיפה, משאבות דיאפרגמה ובוכנה, דיזות לחקלאות ולתעשייה, מכונות ללחץ מים אולטרה גבוה וכן למכשור לענף הכימיקלים.

מאז הקמתה שדית נשארה בבעלות ובניהול של בני המשפחה. כיום עובדים בה הדור השני והשלישי יחדיו. המשפחתיות היא נדבך חשוב בחברה, המוצא את ביטויו בשאיפה ליחסים קרובים וארוכי טווח עם שלל לקוחותיה.

ניתן לחלק את העיסוקים שלנו לתחומים הבאים: חקלאות, תעשייה, ניקוי בלחץ מים גבוה ומכשור לכימיקלים.

חקלאות
שדית היא היבואנית הרשמית הבלעדית של חברת Annovi Reverberi (AR), המותג המוביל בעולם של משאבות דיאפרגמה לחקלאות. לצד זאת, שדית מייבאת ומשווקת את מיטב המותגים של ציוד הריסוס וההתזה החקלאיים, ביניהם: Spraying Systems – TeeJet, Albuz, Braglia, Arag, Shurflo.

תעשייה
בתחום התעשייה תוכלו למצוא את שמות היצרנים המובילים בעולם. שדית היא יבואנית רשמית בלעדית של המחלקה התעשייתית של Annovi Reverberi (AR), כמו כן של חברת המלמן (Hammelmann) הגרמנית, הרולס רויס של משאבות הבוכנה; משאבות דיאפרגמה חשמליות מבית Shurflo הבלגית, וציוד היקפי מהיצרן האיטלקי המוביל .P.A.

ניקוי בלחץ מים גבוה
שדית היא הנציגה הבלעדית של חברת המלמן (Hammelmann) המובילה הבלתי מעוררות של משאבות וציוד ללחצים אולטרה גבוהים (עד 5,000 באר); חברת P.A. היא תו איכות לציוד היקפי ללחץ מים גבוה. בנוסף, אנו מייבאים את מוצריה של חברת Ecodora.

מכשור לכימיקלים
חברת DEMA היא אחת מהיצרניות המובילות בעולם של מכשור לכימיקלים. שדית היא נציגתה הבלעדית מזה שנים רבות. מכשירי דילול, מערכות חכמות למדיחים ולמסעדות תעשייתיים, ומכשירי הקצפה הם בין המוצרים שאנו מייבאים ארצה. מוצריה נחשבים לעמידים ואמינים ביותר וכיום ניתן למצוא אותם במטבחים, מכבסות, בתי מלון ובתי חולים ברחבי ישראל.